Y0601301
Förpackningsstorlek:
0 Pk
Minsta beställningskvantitet:
1 Pk
SE ANDRA VARIANTER
5 varianter
Utvald variant:
Y0601301
Yelloc miljøprop 60-130 MM (1 pk = 1 stk)
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter min.
60 mm
Diameter max.
130 mm
Märke namn
Hydraspecma
Temperatur max.
+90 °C
Temperatur min.
-25 °C