VA25MSDKO
Pakke str.:
100 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
SE ANDRE VARIANTER
10 varianter
Valgt variant:
VA25MSDKO
Indskruning - ø25S indv x M33x2 - o-ringstætning
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter rør
25 mm
Gevind indvendig metrisk
M36x2 MM
Gevind udvendig metrisk
M33x2
Korrosions resistens
1200 hours salt spray DIN EN ISO 9227
Materiale
Stål
Model kode
VAD25MSWZN
Mærke navn
Gates
Overfladebehandling
Zink-Nikkel belagt
Pakningsmateriale
NBR
REACH compliant
Ja
RoHs compliant
Ja
Serie
S
Sikkerhedsfaktor
4
Temperatur maks.
+100 °C
Temperatur min.
-35 °C
Tryk maks.
400 bar