SNK254V00128
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
SE ANDRE VARIANTER
9 varianter
Valgt variant:
SNK254V00128
Olieglas m/niveauvagt C/O,N/C U.termometer,ST 80,L2=254mm
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Kontaktfunktion
Normalt lukket
Montagehulsafstand
254 mm
Mærke navn
Stauff
Pakningsmateriale
FKM/FPM (Viton®)
Temperatur aktivering
+80 °C
Temperatur maks.
+80 °C
Temperatur min.
-30 °C
Tilspændingsmoment
8 Nm
Tryk maks.
2 bar
Pakke str.
0 pcs
Stregkode
Brutto vægt
0,40 Kg
Netto vægt
0,40 Kg
Oprindelsesland
DEU
Intrastat varekode
Produkt information
Kontakt bryder ved lav væskestand
Links
Produktkatalog
Produktkatalog
Andre kigger på
Stål tank HGTA 645L komplet uden låg
Varenummer:
HGTA645KR00
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
Oliestandsglas - 127mm/M10
Oliestandsglas - 127mm/M10
Varenummer:
LVA20TAPM10
Oliestandsglas - 254mm/M12
Oliestandsglas - 254mm/M12
LVA30TAPM12
Oliestandsglas - 127mm/M12
Oliestandsglas - 127mm/M12
LVA20TAPM12
Skueglas i aluminium 3/4"BSP med plexiglas
SM34
Stål tank HGTA 390L komplet uden låg
HGTA390KR00
Skueglas i aluminium 1"BSP med plexiglas
SM1
Stål tank HGTA 50L komplet uden låg
HGTA050KR00
Oliestandsglas - 254mm/M12 - Rustfri
LVA30M12/71
1/2x1/2" kuglehane T-greb M/U m/unionshalvdel
KH52CE/3-004
Stål tank HGTA 160L komplet uden låg
HGTA160KR00
Stål tank HGTA 110L komplet uden låg
HGTA110KR00
Oliestandsglas - 254mm/M10
Oliestandsglas - 254mm/M10