SFCE304S30
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
5 varianter
Utvald variant:
SFCE304S30
Gevindflange 1.1/4" SAE3000 x 30S
Tillbehör (2)
O-ring 90S
Artikelnummer:
37.69X3.53S
Boltsæt (4) for SAE flanger - 10.9 ZiNi - UNC 7/16" x 1.1/2"
Artikelnummer:
UNC716-112ZN
Diameter flange
50.8 mm
Diameter rør
30 mm
Flange
1.1/4 "
Flange SAE/DIN
3000 PSI
Gevind udvendig metrisk
M42x2
Nøglevidde
41 mm
O-ring
37,69X3,53 mm
Temperatur maks.
+90 °C
Temperatur min.
-40 °C
Tryk maks.
280 bar