Oliestandsglas - 127mm/M10 - LVA20-T-A-P-M10
Varenummer:
LVA20TAPM10
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
Længde
165 mm
Model kode
LVA20-T-A-P-M10
Montagehulsafstand
127 mm
Mærke navn
MP Filtri
Pakningsmateriale
NBR
Temperatur maks.
+100 °C
Temperatur min.
-25 °C
Tilspændingsmoment
10 Nm
Tryk maks.
1 bar
Pakke str.
0 pcs
Stregkode
Brutto vægt
0,18 Kg
Netto vægt
0,18 Kg
Oprindelsesland
ITA
Intrastat varekode