Oliestandsglas - 76mm/M10 - LVA10-T-A-P-M10
Artikelnummer:
LVA10TAPM10
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
Brand Name
MP Filtri
Length
114 mm
Model code
LVA10-T-A-P-M10
Mounting holes spacing
76 mm
Pressure max.
1 bar
Sealing material
NBR
Temperature max.
+100 °C
Temperature min.
-25 °C
Torque tightening
10 Nm
Pakke str.
0 pcs
Stregkode
Brutto vægt
0,13 Kg
Netto vægt
0,13 Kg
Oprindelsesland
ITA
Intrastat varekode