SNK254V00128
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
9 varianter
Utvald variant:
SNK254V00128
Level glass w/level guard N/C w.o.thermometer,ST 80,L2=254m
Specifications
Dimensions and shipping
Brand Name
Stauff
Contact function
Normally closed
Mounting holes spacing
254 mm
Pressure max.
2 bar
Sealing material
FKM/FPM (Viton®)
Temperature activating
+80 °C
Temperature max.
+80 °C
Temperature min.
-30 °C
Torque tightening
8 Nm