KR-33X39X2.0
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
SE ANDRE VARIANTER
46 varianter
Valgt variant:
KR-33X39X2.0
Kobberskive 1"
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter indvendig
33 mm
Diameter udvendig
39 mm
Højde
2 mm
Materiale
Kobber
Materialetykkelse
2 mm
Mærke navn
Hydraspecma
Passer til BSP gevind
G 1
Passer til metrisk gevind
M33
Standard DIN
DIN 7603A
Temperatur maks.
+300 °C
Temperatur min.
-100 °C
Package size
0 pcs
Barcode
Gross weight
0,01 Kg
Net weight
0,01 Kg
Country of origin
Intrastat code
Product information
Materiale: SF-Cu, på en hårdhed udglødet med 45 HB max
Andre kigger på
Kobberskive 1"
Kobberskive 1"