Kobberskive M18 KR18x24x1.5
Materiale: SF-Cu, på en hårdhed udglødet med 45 HB max
…
Läs mer
Artikelnummer:
KR-18X24X1.5
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
46 varianter
Utvald variant:
KR-18X24X1.5
Kobberskive M18 KR18x24x1.5
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter inv.
18 mm
Diameter utv.
24 mm
Höjd
1.5 mm
Materialtjocklek
1.5 mm
Märke namn
Hydraspecma
Passar till metrisk gänga
M18
Standard DIN
DIN 7603A
Temperatur max.
+300 °C
Temperatur min.
-100 °C