HMC3400400
Package size:
0 pcs
Min. order quantity is:
1 pcs
Diameter indvendig cylinder
60 mm
Diameter stang
40 mm
Diameter udvendig
70 mm
Diameter øje
25 mm
E
G 3/8 BSP
Indbygningsmål
629 mm
Model kode
HMC3400400
Mærke navn
Contarini Leopold
Slaglængde
400 mm
Tryk maks.
210 bar
Øjebredde
20 mm
Øjebredde cylinder
69 mm
Øjebredde top
20 mm