HFR2S0800400900
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
Diameter indvendig cylinder
80 mm
Diameter stang
40 mm
Diameter udvendig
92 mm
Diameter øje
30.25 mm
E
G 3/8 BSP
Indbygningsmål
1110 mm
Model kode
HFR2S0800400900
Mærke navn
Contarini Leopold
Overfladebehandling
Ubehandlet
Slaglængde
900 mm
Tryk maks.
210 bar
Øjebredde cylinder
90 mm
Øjebredde top
55 mm