HFR2S0700400900
Package size:
0 pcs
Min. order quantity is:
1 pcs
SEE OTHER VARIANTS
75 variants
Chosen variant:
HFR2S0700400900
Dobbeltvirkende cylinder HFR2 Ø70/40x900
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Diameter indvendig cylinder
70 mm
Diameter stang
40 mm
Diameter udvendig
80 mm
Diameter øje
30.25 mm
E
G 3/8 BSP
Indbygningsmål
1110 mm
Mærke navn
Contarini Leopold
Overfladebehandling
Ubehandlet
Slaglængde
900 mm
Tryk maks.
210 bar
Øjebredde cylinder
80 mm
Øjebredde top
55 mm