HFR2S0700400350
Package size:
0 pcs
Min. order quantity is:
1 pcs
SEE OTHER VARIANTS
75 variants
Chosen variant:
HFR2S0700400350
Dobbeltvirkende cylinder HFR2 Ø70/40x350
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter indvendig cylinder
70 mm
Diameter stang
40 mm
Diameter udvendig
80 mm
Diameter øje
30.25 mm
E
G 3/8 BSP
Indbygningsmål
560 mm
Mærke navn
Contarini Leopold
Overfladebehandling
Ubehandlet
Slaglængde
350 mm
Tryk maks.
210 bar
Øjebredde cylinder
80 mm
Øjebredde top
55 mm