HFR2S0700400250
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
Diameter indvendig cylinder
70 mm
Diameter stang
40 mm
Diameter udvendig
80 mm
Diameter øje
30.25 mm
E
G 3/8 BSP
Indbygningsmål
460 mm
Model kode
HFR2S0700400250
Mærke navn
Contarini Leopold
Overfladebehandling
Ubehandlet
Slaglængde
250 mm
Tryk maks.
210 bar
Øjebredde cylinder
80 mm
Øjebredde top
55 mm