HFR2S0600350300
Package size:
0 pcs
Min. order quantity is:
1 pcs
SEE OTHER VARIANTS
75 variants
Chosen variant:
HFR2S0600350300
Dobbeltvirkende cylinder HFR2 Ø60/35x300
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter indvendig cylinder
60 mm
Diameter stang
35 mm
Diameter udvendig
70 mm
Diameter øje
25.25 mm
E
G 3/8 BSP
Indbygningsmål
500 mm
Model kode
HFR2S0600350300
Mærke navn
Contarini Leopold
Overfladebehandling
Ubehandlet
Slaglængde
300 mm
Tryk maks.
210 bar
Øjebredde cylinder
70 mm
Øjebredde top
45 mm