HFR2S0500300900
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
Diameter indvendig cylinder
50 mm
Diameter stang
30 mm
Diameter udvendig
60 mm
Diameter øje
25.25 mm
E
G 3/8 BSP
Indbygningsmål
1100 mm
Model kode
HFR2S0500300900
Mærke navn
Contarini Leopold
Overfladebehandling
Ubehandlet
Slaglængde
900 mm
Tryk maks.
210 bar
Øjebredde cylinder
60 mm
Øjebredde top
45 mm