GS2020PH9150
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
SE ANDRE VARIANTER
22 varianter
Valgt variant:
GS2020PH9150
1.1/4" Indstik - 1.1/4" SAE6000 flange - 90° 150mm drop
Specifications
Dimensions and shipping
A
169 mm
B
97,9 mm
Byggehøjde
150 mm
D
1.1/4"
DN
32 mm
Diameter flange
54 mm
E
150 mm
Flange
1.1/4 "
Flange SAE/DIN
6000 PSI
K
54 mm
Korrosions resistens
500 hours salt spray ASTM B-117
Materiale
Stål
Model kode
20GS-20FLH90-150
Mærke navn
Gates
O-ring
37,69X3,53 mm
Overfladebehandling
TuffCoat™
REACH compliant
Ja
RoHs compliant
Ja
Slangekoblingstype
Til løs kappe
Slangestørrelse
Standard ISO
ISO 6162-2
Standard SAE
SAE J518 Code 62
Tilspændingsmoment
130 - 143 Nm