GS2020PH9120
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
22 varianter
Utvald variant:
GS2020PH9120
1.1/4" Indstik - 1.1/4" SAE6000 flange - 90° 120mm drop
Specifikationer
Dimensioner och frakt
A
165 mm
B
93,9 mm
DN
32 mm
Diameter flange
54 mm
E
120 mm
Flange SAE/DIN
6000 PSI
K
54 mm