FXGE42LR112K
Förpackningsstorlek:
1 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
18 varianter
Utvald variant:
FXGE42LR112K
Indskruning - ø42L x 1.1/2" BSPT
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter rør
42 mm
Materiale
Stål
Model kode
FI-GE-42LRk-W3
Serie
L
Temperatur maks.
+120 °C
Temperatur min.
-40 °C
Tryk maks.
160 bar