FXGE35L1516U
Pakke str.:
1 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
SE ANDRE VARIANTER
32 varianter
Valgt variant:
FXGE35L1516U
Indskruning - ø35L x 1.5/8" UNF
D1
35 mm
D2
12,5 mm
Diameter rör
35 mm
Dimension i
15 mm
Gevind T
1.5/16-12 UNF
Gänga utv.
1.5/16-12 UNF
Gänga utv. metrisk
M45x2
L
43 mm
L1
54 mm
L2
17,5 mm
Modell kod
XA35L151612UZN
Märke namn
Stauff
Packningsmaterial
NBR
REACH compliant
Ja
RoHs compliant
Ja
Rostbeständighet
1200 hours salt spray DIN EN ISO 9227
S1
46 mm
S2
50 mm
Serie
L
Säkerhetsfaktor
4
Temperatur max.
+100 °C
Temperatur min.
-35 °C
Tillverkningsmaterial
Stål
Tryck max.
250 bar
Vinkel
0 °
Ytskiktbehandling
Zink-Nikkel belagt
i
15 mm
Åtdragning moment
150 Nm