FXGE35L158U
Förpackningsstorlek:
1 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
32 varianter
Utvald variant:
FXGE35L158U
Indskruning - ø35L x 1.5/8" UNF
D1
35 mm
D2
27,5 mm
Diameter rør
35 mm
Dimension i
15 mm
Gevind T
1.5/8-12 UNF
Gevind udvendig
1.5/8-12 UNF
Gevind udvendig metrisk
M45x2
Korrosions resistens
1200 hours salt spray DIN EN ISO 9227
L
43 mm
L1
54 mm
L2
17,5 mm
Materiale
Stål
Model kode
XA35L15812UZN
Mærke navn
Stauff
Overfladebehandling
Zink-Nikkel belagt
Pakningsmateriale
NBR
REACH compliant
Ja
RoHs compliant
Ja
S1
50 mm
S2
50 mm
Serie
L
Sikkerhedsfaktor
4
Temperatur maks.
+100 °C
Temperatur min.
-35 °C
Tilspændingsmoment
200 Nm
Tryk maks.
250 bar
Vinkel
0 °
i
15 mm