FXGE28LR112
Pakke str.:
1 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
SE ANDRE VARIANTER
18 varianter
Valgt variant:
FXGE28LR112
Indskruning - ø28L x 1.1/2" BSP
Specifications
Dimensions and shipping
D1
28 mm
Diameter rør
28 mm
Dimension i
22 mm
Gevind udvendig
G 1.1/2 BSP
Gevind udvendig metrisk
M36x2
Korrosions resistens
1200 hours salt spray DIN EN ISO 9227
L
50 mm
L1
65 mm
L2
20,5 mm
Materiale
Stål
Model kode
FI-GE-28LR1-1/2-W3
Mærke navn
Stauff
Overfladebehandling
Zink-Nikkel belagt
REACH compliant
Ja
RoHs compliant
Ja
S1
55 mm
S2
41 mm
Serie
L
Sikkerhedsfaktor
4
Temperatur maks.
+120 °C
Temperatur min.
-40 °C
Thread T
G 1.1/2 BSP
Tilspændingsmoment
800 Nm
Tryk maks.
250 bar
Vinkel
0 °
d2
36 mm
i
22 mm
Package size
Barcode
Gross weight
Kg
Net weight
Kg
Country of origin
deu
Product information
Measure sketch
Produkt datablad
Ofte købt sammen med
Complete clamp 48,3mm 1.1/2
Complete clamp 48,3mm 1.1/2
Varenummer:
7.48.3P
Pakke str.:
0 Set
Min. bestillingsenhed er:
1 Set
Clamp 48,3mm 1.1/2
Clamp 48,3mm 1.1/2
Varenummer:
7.48.3
0 Set
1 Set
U-bolt 50 mm medium series M10 1.4404 1.1/2" with 2 nuts and