FXGE12S916U
Förpackningsstorlek:
1 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
21 varianter
Utvald variant:
FXGE12S916U
Indskruning - ø12S x 9/16" UNF
Specifikationer
Dimensioner och frakt
D1
12 mm
D2
7,5 mm
Diameter rør
12 mm
Dimension i
12 mm
Gevind T
9/16-18 UNF
Gevind udvendig
9/16-18 UNF
Gevind udvendig metrisk
M20x1,5
Korrosions resistens
1200 hours salt spray DIN EN ISO 9227
L
36 mm
L1
45 mm
L2
16,5 mm
Materiale
Stål
Model kode
XA12S91618UZN
Mærke navn
Stauff
Overfladebehandling
Zink-Nikkel belagt
Pakningsmateriale
NBR
REACH compliant
Ja
RoHs compliant
Ja
S1
24 mm
S2
24 mm
Serie
S
Sikkerhedsfaktor
4
Temperatur maks.
+100 °C
Temperatur min.
-35 °C
Tryk maks.
630 bar
Vinkel
0 °
i
12 mm