FEGED18LM22WD
Förpackningsstorlek:
1 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
14 varianter
Utvald variant:
FEGED18LM22WD
Indskruning - ø18L indv x M22x1.5 - o-ringstætning
Specifikationer
Dimensioner och frakt
D1
18 mm
Diameter rør
18 mm
Dimension i
14 mm
Gevind indvendig metrisk
M26x1,5 MM
Gevind udvendig metrisk
M22x1,5
Korrosions resistens
1200 hours salt spray DIN EN ISO 9227
L
31,5 mm
Materiale
Stål
Model kode
VAD18MLWZN
Mærke navn
Gates
Overfladebehandling
Zink-Nikkel belagt
Pakningsmateriale
NBR
REACH compliant
Ja
RoHs compliant
Ja
S
27 mm
S1
32 mm
Serie
L
Sikkerhedsfaktor
4
Temperatur maks.
+100 °C
Temperatur min.
-35 °C
Tryk maks.
400 bar
Vinkel
0 °
d1
M26x1,5
d7
27 mm
i
14 mm