FEGED12LM16WD
Pakkauskoko:
1 pcs
Pienin tilausmäärä on:
1 pcs
KATSO MUUT VARIANTIT
14 varianttia
Valittu variantti:
FEGED12LM16WD
Indskruning - ø12L indv x M16x1.5 - o-ringstætning
Specifications
Dimensions and shipping
D1
12 mm
Diameter rør
12 mm
Dimension i
12 mm
Gevind indvendig metrisk
M18x1,5 MM
Gevind udvendig metrisk
M16x1,5
Korrosions resistens
1200 hours salt spray DIN EN ISO 9227
L
30,5 mm
Materiale
Stål
Model kode
VAD12MLWZN
Mærke navn
Gates
Overfladebehandling
Zink-Nikkel belagt
Pakningsmateriale
NBR
REACH compliant
Ja
RoHs compliant
Ja
S
22 mm
S1
22 mm
Serie
L
Sikkerhedsfaktor
4
Temperatur maks.
+100 °C
Temperatur min.
-35 °C
Tryk maks.
500 bar
Vinkel
0 °
d1
M16x1,5
d7
22 mm
i
12 mm