FEGED10LM14WD
Pakke str.:
1 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
SE ANDRE VARIANTER
14 varianter
Valgt variant:
FEGED10LM14WD
Indskruning - ø10L indv x M14x1.5 - o-ringstætning
Specifikationer
Dimensioner och frakt
D1
10 mm
Diameter rør
10 mm
Dimension i
12 mm
Gevind indvendig metrisk
M16x1,5 MM
Gevind udvendig metrisk
M14x1,5
Korrosions resistens
1200 hours salt spray DIN EN ISO 9227
L
27,5 mm
Materiale
Stål
Model kode
VAD10MLWZN
Mærke navn
Gates
Overfladebehandling
Zink-Nikkel belagt
Pakningsmateriale
NBR
REACH compliant
Ja
RoHs compliant
Ja
S
19 mm
S1
19 mm
Serie
L
Sikkerhedsfaktor
4
Temperatur maks.
+100 °C
Temperatur min.
-35 °C
Tryk maks.
500 bar
Vinkel
0 °
d1
M16x1,5
d7
19 mm
i
12 mm