DYSE-5/1.10U
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
71 varianter
Utvald variant:
DYSE-5/1.10U
Dyse u/hoved G, ø 1,10, messing
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Dysestørrelse
1.1 mm
Gevind udvendig metrisk
M5
Materiale
Messing
Mærke navn
Hydraspecma
Olieviskositet anbefalet
15 - 50 cSt
Tryk maks.
300 bar
Type
G
Förpackningsstorlek
0 pcs
Streckkod
Bruttovikt
Kg
Nettovikt
Kg
Ursprungsland
CHE
Intrastat artikelkod
Produktinformation
Köps ofta tillsammans med
1/2" Kontraventil 0.5 bar
1/2" Kontraventil 0.5 bar
Artikelnummer:
Artikelnummer:
DS12L/71
3/4" Kontraventil 8.0 bar
3/4" Kontraventil 8.0 bar
FT2260/6-38
1/4" Kontraventil 0.5 bar
1/4" Kontraventil 0.5 bar
VU-14
3/8 kontraventil, 0,5 bar
3/8 kontraventil, 0,5 bar
CA10
3/8" Kontraventil 0.5 bar
3/8" Kontraventil 0.5 bar
VU-38
1" Kontraventil 0.5 bar
1" Kontraventil 0.5 bar
VU-100
3/4" Kontraventil 0.5 bar
3/4" Kontraventil 0.5 bar