DKE-1711-X220-AC Atos magnetventil Cetop5
…
Læs mere
Varenummer:
DKE1711-C
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
SE ANDRE VARIANTER
5 varianter
Valgt variant:
DKE1711-C
Reservdelar (1)
DIN-stik m/ensretter 1,0 amp VDR S53209NR051
Artikelnummer:
MPM132-09NI
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Aktivering
Magnetspole, Manuel nødbetjening
Antal veje/positioner
4/3
Beskyttelsesklasse
IP 65
Flow Nominel
150 lpm
Forureningsgrad maks.
20/18/15 - ISO 4406
Model kode
DKE-1711-X220-AC
Mærke navn
Atos
NG ISO-størrelse
NG10
Olieviskositet anbefalet
15 - 100 cSt
Spænding
230 V
Standard ISO
ISO 4401
Stiktype
DIN EN 175301-803 Form A
Strømtype
AC
Temperatur maks.
+80 °C
Temperatur min.
-20 °C
Tilspændingsmoment
15 Nm
Tryk T maks.
160 bar
Tryk maks.
250 bar
Förpackningsstorlek
0 pcs
Streckkod
Bruttovikt
6,12 Kg
Nettovikt
6,12 Kg
Ursprungsland
Intrastat artikelkod
Produktinformation
Tekniske data
Andra tittar på
Trykskifteventil NG10 20-40lpm Indb. trykbegr.ventil 220 bar