D4080800ST
A
800 mm
B
1005 mm
Diameter indvendig cylinder
80 mm
Diameter stang
40 mm
Diameter øje
30.4 mm
Dimension F
15.5 mm
E
90 mm
G
90 mm
H
30,4 mm
L
60 mm
M
50 mm
Model kode
D4080800ST
N
30,4 mm
Slaglængde
800 mm
Tryk maks.
250 bar
d
40 mm
e
80 mm