ARE15/015/V
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
7 varianter
Utvald variant:
ARE15/015/V
Atos trykbegrænsningsventil 2-15 bar
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Flödeshastighet nominell LMin
75 lpm
Föroreningsgrad max.
21/19/16 - ISO 4406
Modell kod
ARE-15/015/V
Märke namn
Atos
Oljeviskositet rekommanderad
15 - 100 cSt
Port P
G 1/2 BSP
Port T
G 1/2 BSP
Temperatur max.
+60 °C
Temperatur min.
-30 °C
Tillverkningsmaterial
Stål
Tryck T max.
50 bar
Tryck max.
420 bar
Tryckinställning max.
15 bar
Tryckinställning min.
2 bar