A10LR3/8X
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
40 varianter
Utvald variant:
A10LR3/8X
Indskruning - ø10L x 3/8" BSP
Tilbehør (1)
Alternativer (1)
Omløber - 10L - M16x1.5
Artikelnummer:
M10L
Indskruning - ø10L x 3/8" BSP - WD pakning
Artikelnummer:
FXGE10LR38WD
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Diameter rør
10 mm
Gevind udvendig
G 3/8 BSP
Gevind udvendig metrisk
M16x1,5
Korrosions resistens
1200 hours salt spray DIN EN ISO 9227
Materiale
Stål
Model kode
XA10LR38ZN
Mærke navn
Gates
Overfladebehandling
Zink-Nikkel belagt
REACH compliant
Ja
RoHs compliant
Ja
Serie
L
Sikkerhedsfaktor
4
Temperatur maks.
+120 °C
Temperatur min.
-40 °C
Tryk maks.
400 bar