Plus+1 Prop.Tryk begræns. ventil NO XMD 04-150-24D-DN-00-DG-1/4
Varenummer:
Pakke str.:
1 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
Coil M19P-12D-1.8A-DN
Varenummer: 171132519
Varenummer: 171132619
Pakningssæt NCS 04 2
Arbejdsporte
G 1/4 BSP
Cavity
NCS04/2
Flow Nominel
5 lpm
Forureningsgrad maks.
18/17/13 - ISO 4406
Model kode
XMD 04-150-24D-DN-00-DG-1/4
Mærke navn
Danfoss
Nøglevidde
22 mm
Olieviskositet anbefalet
12 - 54 cSt
Spænding
24 V
Strømtype
DC
Tryk maks.
250 bar
Trykindstilling maks.
150 bar
Trykindstilling min.
5 bar