35.00X2.50S
Package size:
0 pcs
Min. order quantity is:
1 pcs
SEE OTHER VARIANTS
2 variants
Chosen variant:
35.00X2.50S
O-ring
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter indvendig
35 mm
Farve
Sort
Materiale
NBR
Materialetykkelse
2.5 mm
Shore
90
Temperatur maks.
+100 °C
Temperatur min.
-35 °C