30.00X2.00S
Package size:
0 pcs
Min. order quantity is:
1 pcs
SEE OTHER VARIANTS
9 variants
Chosen variant:
30.00X2.00S
O-ring 90S
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter indvendig
30 mm
Farve
Sort
Materiale
NBR
Materialetykkelse
2 mm
Shore
90
Temperatur maks.
+100 °C
Temperatur min.
-35 °C