Dobbelt rørholder ø12.7-12.7 - Grøn Glat Polypropylen - DIN 2 Twin - 212.7/12.7-PP-H
Partnumber:
212.712.7PPH
Package size:
0 Set
Min. order quantity is:
1 Set
Bolt 6-kant - M8x35 - DIN 2 Twin - ZiNi
Partnumber: AS2D
Täckplatta 12.7-18mm, DIN305 Dubbla Serien
Partnumber: GD2D
Svetsplatta 12.7-18mm, DIN3015 Dubbla Serien
Partnumber: SP2D
Antal bolte
1
Bredde
30 mm
D1
12,7 mm
DIN størrelse
2
Diameter rør
12,7 mm
Farve
Grøn
Gruppe Stauff
2D
H
26 mm
L1
53 mm
L2
29 mm
Materiale
Polypropylen
Model kode
212.7/12.7-PP-H
Mærke navn
Stauff
S
0,7 mm
Standard DIN
DIN 3015 part 3
Temperatur maks.
+90 °C
Temperatur min.
-30 °C
Type
Glat
d2
12,7 mm