12.37X2.62S
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
SE ANDRE VARIANTER
13 varianter
Valgt variant:
12.37X2.62S
O-ring 90S
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter indvendig
12.37 mm
Farve
Sort
Materiale
NBR
Materialetykkelse
2.62 mm
Shore
90
Temperatur maks.
+100 °C
Temperatur min.
-35 °C
Package size
0 pcs
Barcode
Gross weight
0,01 Kg
Net weight
0,01 Kg
Country of origin
Intrastat code
Product information
O-ring 90S
Andra tittar på
O-ring M36x2,0 28L face
O-ring M36x2,0 28L face
Artikelnummer:
OR-128L
Förpackningsstorlek:
Artikelnummer:
110.72X3.53S
Förpackningsstorlek:
O-ring
O-ring
56.75X3.53
O-ring 13/16 ORFS face
O-ring 13/16 ORFS face
OR-014
O-ring rubber cord 3.0mm
O-ring rubber cord 3.0mm