09BP0808-35
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
SE ANDRE VARIANTER
65 varianter
Valgt variant:
09BP0808-35
N.muffe 1/2 BSPx1/2 BSP 60gr. L=35 mm.
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
CH1
27 mm
F
G 1/2 BSP
F1
G 1/2 BSP
Gänga inv.
Gänga utv.
L
35 mm
L2
14 mm
Längd
35 mm
Modell kod
Märke namn
I.M.M Hydraulics
Temperatur max.
+120 °C
Temperatur min.
-40 °C
Tillverkningsmaterial
Stål
Tryck max.
315 bar
Ytskiktbehandling
El-forzinket
Ø rör
12 mm mm
Pakke str.
0 pcs
Stregkode
Brutto vægt
0,08 Kg
Netto vægt
0,08 Kg
Oprindelsesland
ITA
Intrastat varekode
Produkt information
Målskitse