08.92X1.83S
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
2 varianter
Utvald variant:
08.92X1.83S
O-ring 90S
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter indvendig
8.92 mm
Farve
Sort
Materiale
NBR
Materialetykkelse
1.83 mm
Mærke navn
Hydraspecma
Shore
90
Temperatur maks.
+100 °C
Temperatur min.
-35 °C