XWEE20SR
Förpackningsstorlek:
15 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
13 varianter
Utvald variant:
XWEE20SR
Adapter 90° 20S, Utv-G 3/4'', Ställbar
Tillbehör (2)
Skärring 20S
Artikelnummer:
DPR20S
Mutter 20S (M30x2)
Artikelnummer:
M20S
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Diameter rör
20 mm
Modell kod
FI-WEE-20SR-OK-B-W3
Märke namn
Stauff
Packningsmaterial
NBR
REACH compliant
Ja
RoHs compliant
Ja
Serie
S
Säkerhetsfaktor
4
Temperatur max.
+100 °C
Temperatur min.
-35 °C
Tillverkningsmaterial
Stål
Tryck max.
250 bar