TSLK50334PPG
Förpackningsstorlek:
20 par
Minsta beställningskvantitet:
1 par
SE ANDRA VARIANTER
55 varianter
Utvald variant:
TSLK50334PPG
Rörklamma Ø33.4mm, DIN3015-2 Tunga Serien, Polypropylen
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Antal bultar
2
Bredd
30.5 mm
D1
33,4 mm
DIN storlek
3
Diameter rör
33,4 mm
Färg
Grön
Grupp Stauff
5S
H
60 mm
L1
85 mm
L2
60 mm
Modell kod
5033,4-PPG
Märke namn
Stauff
S
0,6 mm
Standard DIN
DIN 3015 part 2
Temperatur max.
+90 °C
Temperatur min.
-30 °C
Tillverkningsmaterial
Polypropylen
Typ
Profilerad
Förpackningsstorlek
20 par
Streckkod
238501
Bruttovikt
Kg
Nettovikt
Kg
Ursprungsland
deu
Produktinformation
Måttskiss
Rörhållare i tung serie av polypropen (standard).
Temperaturområde: -30 ° till + 90 ° C.
Färg: Grön.
Länkar
Produktkatalog
Produktkatalog
Andra tittar på
Rörklamma Ø65mm, DIN3015-2 Tunga Serien, Polypropylen
Artikelnummer:
TSLK6065PP
Rörklamma Ø12mm, DIN3015-2 Tunga Serien, Polypropylen
Artikelnummer:
TSLK3012PPG
Svetsplatta 37.8-70mm, DIN3015 Tunga Serien
SPAL6S
20 st
Rörklamma Ø38mm, DIN3015-2 Tunga Serien, Aluminium