SPAL60603ALDPALAS
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
27 varianter
Utvald variant:
SPAL60603ALDPALAS
Rörklamma Komplett Ø60.3mm, DIN3015 Tunga Serien, Aluminium
Specifikationer
Dimensioner och frakt
A
10 mm
Antal bultar
2
B
54,5 mm
C
109 mm
D
116,5 mm
DIN storlek
4
Diameter rör
60,3 mm
Dimension F
120 mm
E
140 mm
Färg
Grå
G
45 mm
Grupp Stauff
6S
H
45 mm
Märke namn
Stauff
Standard DIN
DIN 3015 part 2
Temperatur max.
+300 °C
Temperatur min.
-40 °C
Tillverkningsmaterial
Aluminium, Stål
Typ
Profilerad
Ytskiktbehandling
Zink-Nickel
Åtdragning moment
12 Nm
Förpackningsstorlek
Streckkod
341567
Bruttovikt
Kg
Nettovikt
Kg
Ursprungsland
Produktinformation
Måttskiss
Artikel datablad
Andra tittar på
Rörklamma Ø65mm, DIN3015-2 Tunga Serien, Polypropylen
Artikelnummer:
TSLK6065PP
20 par
Rörklamma Ø12mm, DIN3015-2 Tunga Serien, Polypropylen
Artikelnummer:
TSLK3012PPG
20 par
Svetsplatta 37.8-70mm, DIN3015 Tunga Serien
SPAL6S
20 st
Rörklamma Ø25mm, DIN3015-2 Tunga Serien, Polypropylen