SNA-254-B-N-T-12
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
21 varianter
Valgt variant:
SNA-254-B-N-T-12
Nivåglas med termometer, 254 CC, M12
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Montagehulsafstand
254 mm
Mærke navn
Stauff
Pakningsmateriale
FKM/FPM (Viton®)
Temperatur maks.
+80 °C
Temperatur min.
-30 °C
Tilspændingsmoment
8 Nm
Tryk maks.
2 bar