SNA 127 B-N-T-12 (FLT-223)****
SNA 127 B-N-T-12 (FLT-223)****
…
Read more
Partnumber:
SNA-127-B-N-T-12
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
21 variants
Chosen variant:
SNA-127-B-N-T-12
SNA 127 B-N-T-12 (FLT-223)****
Specifications
Dimensions and shipping
Montagehulsafstand
127 mm
Mærke navn
Stauff
Temperatur maks.
+80 °C
Temperatur min.
-30 °C
Tilspændingsmoment
8 Nm
Tryk maks.
2 bar
Package size
Barcode
212820
Gross weight
Kg
Net weight
Kg
Country of origin
deu
Product information
SNA 127 B-N-T-12 (FLT-223)****
Product datasheet
Others has been looking for
Level Glass with thermometer- -10+80.M12
Partnumber:
TLA-R2
Visual oil level indicator - 254mm/M12