SILR45-10
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
35 varianter
Utvald variant:
SILR45-10
Kylarslang Silikon 45°
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Användingsområde
Glykol, Vatten
Diameter inv.
10 mm
Färg
Blå
Längd
152 mm
Märke namn
Hydraspecma
Standard SAE
SAE J20 R1
Temperatur max.
+180 °C
Temperatur min.
-60 °C