RSGU1-55-25
Förpackningsstorlek:
50 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
144 varianter
Utvald variant:
RSGU1-55-25
GUMMIKLAMMER 1-55-25
Specifications
Dimensions and shipping
Bredd
25 mm
Diameter bulthål
10,0 mm
Diameter inv.
55 mm