RSGU1-17-12-W4
Package size:
200 st
Min. order quantity is:
200 st
SEE OTHER VARIANTS
73 variants
Chosen variant:
RSGU1-17-12-W4
Gummiklammer, 17mm, B=12, För M5, W4
Specifications
Dimensions and shipping
Brand Name
Mikalor
Diameter Bolt hole
5,0 mm
Diameter inner
17 mm
Material
Rostfritt stål
Material quality
1.4031 / AISI420
Sealing material
EPDM
Width
12 mm
Package size
Barcode
361211
Gross weight
Kg
Net weight
Kg
Country of origin
esp
Product information
GUMMIKLAMMER 1-17-12
Artikel datablad
Others has been looking for
Rubber lined p-clip 48.0 mm Band width: 15mm for M6 screw W1