RM/92050/M/20
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
53 varianter
Utvald variant:
RM/92050/M/20
Ø50 DV kompaktcylinder
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Diameter indvendig cylinder
50 mm
Gevind
G 1/8 BSP
Mærke navn
Norgren
Slaglængde
20 mm
Temperatur maks.
+80 °C
Temperatur min.
-5 °C
Tryk maks.
10 bar
Tryk min.
1 bar