RLGU1-30-12
Förpackningsstorlek:
200 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
43 variants
Chosen variant:
RLGU1-30-12
Gummiklämma Light 1-30-12 För M6 bult
Specifications
Dimensions and shipping
Bredde
12.7 mm
Diameter bolthul
6,0 mm
Diameter indvendig
30 mm
Materiale
Stål
Materialekvalitet
1,0935
Mærke navn
Mikalor
Overfladebehandling
Zink coating (CR III)
Pakningsmateriale
EPDM
Package size
200 st
Barcode
164569
Gross weight
Kg
Net weight
Kg
Country of origin
ESP
Intrastat code
Product information
Artikel datablad
Others has been looking for
Gummiklämma Light 14,3 För M6 bult
Partnumber:
RLGU1-14-12
Package size:
Min. order quantity is:
1 st
Klamma 25mm RLGU1-25-12
Klamma 25mm RLGU1-25-12
Partnumber:
100 st
GUMMIKLAMMER 1-70-25
GUMMIKLAMMER 1-70-25
RSGU1-70-25
25 st
RSGU1-8-15
250 st
100 st
50 st
25 st
Gummiklammer, 10mm, B=15, För M6, W1
Gummiklammer, 20mm, B=20, För M8, W4
RSGU1-20-20-W4
Gummiklämma Light 15,9 För M6 bult