PRA/802125/M/200
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
120 varianter
Utvald variant:
PRA/802125/M/200
ISOLine Profilcylinder, Dubbelverkande
Tillbehör (2)
Adapter Rak Ø12 mm Utv-G1/2''
Partnumber:
C02251248
Vridbar vinkel o-ring 12mmG1/2
Partnumber:
C02471248
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter inv. cylinder
125 mm
Gänga
G 1/2 BSP
Märke namn
Norgren
Slaglängd
200 mm
Temperatur max.
+80 °C
Temperatur min.
-20 °C
Tryck max.
12 bar
Tryck min.
1 bar