PRA/802050/M/125
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
120 variants
Chosen variant:
PRA/802050/M/125
ISOLine Profilcylinder, Dubbelverkande
Tillbehör (2)
Adapter Rak Ø8 mm Utv-G1/4''
Varenummer:
C02250828
Adapter 90 Vridbar Ø8 mm Utv-G1/4
Varenummer:
C02470828
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Diameter inv. cylinder
50 mm
Gänga
G 1/4 BSP
Märke namn
Norgren
Slaglängd
125 mm
Temperatur max.
+80 °C
Temperatur min.
-20 °C
Tryck max.
12 bar
Tryck min.
1 bar